Kampoppsettet for vintercupen kom ikkje ut i går kveld etter trekninga, men her kjem det.

I går kveld var Fitjarposten til stades på den dramatiske trekninga før den 21. vintercupen i Fitjar. Men ved ein inkurie lukkast det ikkje å få ut kampoppsettet, slik me plar gjera. Her kjem endeleg alle kampane:

Damer:                                 
                                
Fredag                                    
Kl.          Bane 1                                                      Bane 2        
20.00  Bakken/Havn jr. – Kalveid/Vestbøstad   Resten/Grasfres –
                                                                                  Bakken/Havn
20.30  Øvrabygdo – Dåfjorden                      Resten – Øvrabygdo jr
                                    
Laurdag                                    
Kl.        Bane 1                                                     Bane 2        
11.00  Bakken/Havn jr – Øvrabygdo             Resten/Grasfres – Resten
11.30  Dåfjorden – Kalveid/Vestbøstad     Øvrabygdo jr. – Bakken/Havn
13.00  Bakken/Havn jr – Dåfjorden           Resten/Grasfres – Øvrabygdo jr
13.30  Kalveid/Vestbøstad – Øvrabygdo      Bakken/Havn – Resten
14.45        Semifinale                      
16.00        Finale                            

Herrar

Fredag                                    
Kl.        Bane 1                                           Bane 2        
17.30   Vestbøstad  – Kalveid                 Bakken – Stratos
18.00    Sentrum – Fitjarstølane            Havn – Storavatnet
18.30    Vestbøstad – Storavatnet jr.      Bakken – Dåfjorden
19.00    Kalveid – 3 Sentrum                  Stratos – Havn
19.30    Fitjarstølane – Storavatnet jr.   Storavatnet – Dåfjorden
                                    
Laurdag                                    
Kl.          Bane 1                                         Bane 2        
10.00    Vestbøstad – 3 Sentrum           Bakken    –    3 Havn
10.30    Kalveid  – 5 Storavatnet jr                    
11.00    Stratos – 5 Dåfjorden                    
11.30    Vestbøstad – 4 Fitjarstølane                    
12.00    Sentrum – 5 Storavatnet jr                    
12.30    Bakken – 4 Storavatnet                    
13.00    Havn –    5 Dåfjorden                    
13.30    Fitjarstølane – 2 Kalveid                    
14.00    Storavatnet – 2 Stratos                    
15.30        Semifinale                        
16.30        Finale